Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Together: Treble WinnersRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0