Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 1.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 2.5
24Rated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
- DamoRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0