Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5