Titles you rated
SplitRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0