Series
Ratings
45
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0