Movies
Ratings
233
The Face ReaderRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.5