Titles you rated
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
TransitRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
JiseulRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
RRRRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
BurrowRated ★ 5.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Steven Universe: The MovieRated ★ 4.0