Movies
Ratings
348
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Sliding DoorsRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0