Movies
Ratings
71
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0