Series
Ratings
15
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Prison SchoolRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0