Movies
Ratings
46
A Walk Among the TombstonesRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 3.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Shotgun LoveRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0