Movies
Ratings
322
The TuxedoRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0