Movies
Ratings
299
My PaparottiRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 2.5
A DayRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5