Movies
Ratings
532
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 1.0
U-571Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0
Eight Legged FreaksRated ★ 1.0
TremorsRated ★ 4.0
Any Day NowRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0