Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 0.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0