Series
Ratings
30
Gold TowerRated ★ 3.0
Tomorrow VictoryRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Imaginary CatRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 0.5
Adventure TimeRated ★ 0.5
Adventure TimeRated ★ 0.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5