Movies
Ratings
105
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Our Love StoryRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 1.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 0.5
RioRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.0
PocahontasRated ★ 1.5
As OneRated ★ 2.0
EpicRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 2.5
The CroodsRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 1.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0