Series
Ratings
26
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5