Series
Ratings
61- Eun ShilRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
PianoRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
What is the Ghost Up To?Rated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5