Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.0