Movies
Ratings
356
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0