Movies
Ratings
692
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
SoulRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0