Titles you rated
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
CrashRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
MudRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Man on WireRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 5.0
The 400 BlowsRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0