Movies
Ratings
429
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
An Autumn TaleRated ★ 4.0
Delta BoysRated ★ 4.5
SolarisRated ★ 3.5
Four Nights of a DreamerRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.5
PersepolisRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0