Titles you rated
NopeRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
CallRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 2.0
The SwindlersRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 2.0
The PrisonRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Break Through!Rated ★ 4.0