Titles you rated
The Blair Witch ProjectRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5