Series
Ratings
28
GhostRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0