Series
Ratings
49
TemptationRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 5.0
Glamorous TemptationRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0