Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 0.5
Oh My VenusRated ★ 2.0
RememberRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0