Series
Ratings
23
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
Blue TowerRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0