Titles you rated
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 2.0
MomRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0