Movies
Ratings
564
Hidden FiguresRated ★ 3.5
ParadiseRated ★ 2.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 5.0- KOKO SunYiRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 4.0
We Will Rock YouRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
MirageRated ★ 3.5
A City of SadnessRated ★ 3.5