Series
Ratings
171
Princess HoursRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 1.0- Late BlossomRated ★ 1.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 2.5- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 2.0