Movies
Ratings
438
SpotlightRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
ItRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Room No.7Rated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
Like a VirginRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 0.5
RoomRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.5