Series
Ratings
116
ChernobylRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Trap of YouthRated ★ 3.5
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.0
White LiesRated ★ 4.0
The VirusRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5- Loving YouRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
The Great WivesRated ★ 3.0
My Son-In-Law's WomanRated ★ 2.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5