Series
Ratings
39
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0