Series
Ratings
101
Dr. RintarōRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
JinRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Nightmare TeacherRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Pied PiperRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Page TurnerRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
MemoryRated ★ 4.0
Neighborhood’s HeroRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0