Titles you rated
District B13Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0