Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0