Movies
Ratings
313
KOKUHORated ★ 1.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5