Series
Ratings
51
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
ConnectionRated ★ 4.5
The OARated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5