Titles you rated
Let's EatRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.5