Movies
Ratings
425
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 3.5
LiftedRated ★ 3.0
Geri's GameRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
HolesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Run-OffRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
SullyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0