Series
Ratings
41
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 2.0
Mrs. CopRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5