Titles you rated
MaidsRated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
BloodRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.0