Titles you rated
The RevenantRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0