Movies
Ratings
20
ShrekRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0