Movies
Ratings
30
LucyRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0