Movies
Ratings
35
The Sound of a FlowerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 0.5
PunchRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0