Movies
Ratings
70
Ant-ManRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0